Ognisko z NGO – spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia “DRAGON KRAKÓW PARABOXING”

W ramach wydarzeń z cyklu „Ognisko z NGO” grupa wielicka uczestnicząca w projekcie AKTYWNI MŁODZI spotkała się w miniony piątek 18 września z przedstawicielami Stowarzyszenia “DRAGON KRAKÓW PARABOXING”.

Paweł Kaleta i Łukasz Kosiara opowiedzieli o działaniach stowarzyszenia oraz przedstawili swoje osobiste ścieżki rozwoju w sporcie. Obaj są członkami Reprezentacji Polski w ParaBoxie i mają za sobą pierwsze międzynarodowe sukcesy w boksie na wózkach.
Stowarzyszenie zostało powołane do promocji sportu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, zaangażowanych w uprawianie boksu na wózkach. W ramach naszego projektu można również zgłosić się na wolontariat i wspierać zawodników podczas treningów i zawodów.

Piątkowe spotkanie to ostatnie działanie skierowane do uczestników z grupy wielickiej w naszym projekcie.

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w działaniach projektowych i życzymy sukcesów w dalszej edukacji i życiu zawodowym!